İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçim özgürlüğü sağlayan Modüler Sağlık Sigortası ile sayısız alternatiften size ve bütçenize uygun olanları seçerek kendinize özel sağlık sigortanızı oluşturabilirsiniz.

Avantajları
-Seçim özgürlüğünüzü kullanarak, tercih ettiğiniz modülleri belirleyebilirsiniz,
-Modüller* içerisinde sunulan farklı limit, ödeme yüzdeleri ve muafiyet alternatifleri üzerinden seçim yaparak, ürününüzü bütçenize uygun hale getirebilirsiniz,
-Hizmet almak istediğiniz Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını sunulan farklı Network seçenekleri üzerinden özgürce seçebilirsiniz.
-Allianz Sigorta yılda 1 kez Mamografi ve PSA** taramalarını ücretsiz yaptırmanıza yardımcı olurken, bu durum hasarsızlığınızı da etkilemez.
-3 yıl kesintisiz sigortalılık döneminden sonra, “Ömür Boyu Yenileme Garantisi”ni elde edebilirsiniz.
-Modüler Sağlık Sigortası network seçenekleri arasından kendinize özel olanı seçebilir ve sadece ihtiyacınız olan teminatı alma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca Dr.Allianz***, kazançlı kurumlar, hemşire hizmeti, akraba indirimleri gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz.
-Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz, Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirebilirsiniz.

Kimler Yararlanabilir?
Modüler Sağlık Sigortası’ndan 0-64 yaş aralığındaki müşterilerimiz yararlanabilmektedir.

Kişisel Bilgiler

Bir çok sigorta şirketinden gelecek olan poliçe tekliflerini karşılaştırarak en uygun poliçeyi seçebilirsiniz.